priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z rejestracją w grudniu 2023 możliwy jest w następujących terminach:

01.01 - 05.01: 9:00 - 12:00
8.01 - 12.01: 16:00 - 19:00
15.01 - 19.01: 17:00 - 20:00
22.01 - 26.01: 17:00 - 20:00
29.01 - 02.02: 9:00 - 12:00

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Kodowanie dla dzieci? Tak, to wspaniała przygoda, wyzwanie i zabawa z potencjałem na przyszłość! z książką Tajemnice Kodowania może okazać się, że to, co zawiłe, pozornie skomplikowane i nic nie znaczące ma ukryty sens. Kto wie, może odkrywanie tych zagadek stanie się nową pasją Twojego dziecka?

Jeśli twoje dziecko interesuje się łamigłówkami a Ty upatrujesz w nim potencjał umysłu ścisłego to wynika z tego, że książka Tajemnice Kodowania musi znaleźć się w waszej domowej biblioteczce! Przede wszystkim jestem przekonana, że każde dziecko znajdzie w niej garść wyzwań, które mogą stać się początkiem ciekawej przygody, a nawet życiowej kariery!

Kodowanie we współczesnej edukacji

Kodowanie to umiejętność, z którą są oswajane dzieci już od najmłodszych lat edukacji szkolnej. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że techniki szyfrowania będzie musiał znać każdy przeciętny obywatel. W połączeniu z programowaniem jest to jedna ze współczesnych kierunków nowoczesnego nauczania. Dlatego właśnie bardzo ważne jest, że książka aktywizuje dziecko i zachęca do mądrego i celowego korzystania z TIK (Technologii Informatyczno Komunikacyjnych) w celu zdobywania informacji i rozwiązywania problemów. Niestety wiele dzieci i dorosłych korzysta z tych mediów w sposób przypadkowy tracąc na o wiele czasu i energii. Nie musi tak być, dlatego warto od najmłodszych lat wprowadzać dzieci w dobre praktyki.

Pokaż swojemu dziecku, że praca z książką nie musi być nudna! Zainspiruj się i stwórz własny domowy szyfr, który może pomóc Twoim pociechom odnaleźć skarb lub odczytać tajną wiadomość od rodziców 🙂 Nasze dzieci są na to jeszcze trochę za małe,ale ja już wyczekuję chwili, gdy zacznę z nimi tego typu aktywności.

Polecam Tajemnice Kodowania – Danuta Klimkiewicz, Anna Król, Bożena Płaszewska. Wydawnictwo Skrzat. Na stronie WYDAWNICTWA SKRZAT dostępnych jest więcej pozycji z tej serii. Zapraszam również do zapoznania się z pełną ofertą wydawnictwa SKRZAT. Można znaleźć w niej wiele ciekawych pozycji dla dzieci w bardzo przystępnych cenach!

Książki

Zobacz również:

 • OCIEPLENIE KLIMATU - Na czym polegają zmiany klimatyczne na Ziemi? Kristina Scharmacher-Schreiber, Stephanie Marian
 • Książka Ocieplenie Klimatu to kolejna z książek Wydawnictwa Babaryba, która porusza niezwykle ważny problem dotyczący przyszłości naszej Planety. Rozmawialiśmy już o wodzie, o śmieciach i plastiku, teraz czas przyszedł na ocieplenie klimatu. Temat, który raczej często, przynajmniej w ostatnim czasie, przewija się wokół nas, którego świadomość wciąż musimy budować i rozwijać, bo zmiany, które zachodzą w klimacie, dotkną każdego z nas.

 • WODA - ŻRÓDŁO ŻYCIA Wszystko o najważniejszej substancji na ziemi - Christina Steinlein, Mieke Scheier
 • Zwykle książeczki, o których piszę, mają dość lekką tematykę. Nawet, jeśli poruszają jakieś wrażliwsze tematy, to kończą się dobrze. Dziś może być trochę inaczej. Książka, o której chcę Wam opowiedzieć daje bardzo realny i wielowymiarowy obraz problemu, który dotyczy nas wszystkich - dostępności wody na naszej Planecie Ziemia.

 • Strajk - Eduarda Lima
 • Historia rozpoczyna się od tego, że jeden ptak przestał śpiewać. Wraz z nim stopniowo milkli wszyscy, aż zamilkł cały świat - nawet dzieci przestały się bawić.

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie