priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z rejestracją w grudniu 2023 możliwy jest w następujących terminach:

01.01 - 05.01: 9:00 - 12:00
8.01 - 12.01: 16:00 - 19:00
15.01 - 19.01: 17:00 - 20:00
22.01 - 26.01: 17:00 - 20:00
29.01 - 02.02: 9:00 - 12:00

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

STRAJK wydawnictwa Babaryba to kolejna książka - niespodzianka. Jestem pewna, że nie spodziewacie się, co skrywa w środku!

Historia rozpoczyna się od tego, że jeden ptak przestał śpiewać. Wraz z nim stopniowo milkli wszyscy, aż zamilkł cały świat - nawet dzieci przestały się bawić. Wszystko dzieje się stopniowo, co skłania do refleksji, co by było, gdyby takie zdarzenie faktycznie miało miejsce. Jak zmieniłaby się nasza rzeczywistość, czy świat, który nas otacza, nadal sprawiałby nam radość.

Artboard2.jpg

Okazuje się, że pierwszy ptak umilkł bo... zakrztusił się plastikowym korkiem z butelki! Ostatnia scena przedstawia świat zatopiony w plastiku - czy chcemy, aby tak wyglądała nasza rzeczywistość? Co możemy z tym zrobić?

Dla mnie osobiście jest to książka - szok! Mrożąca krew w żyłach w momencie, gdy zdamy sobie sprawę, że wszystko może zmienić się, jeśli nasz świat się nie zmieni. A świat się nie zmieni, jeśli sami nie zaczniemy od siebie.

Książka STRAJK to jedna z kilku pozycji dotyczącej ekologii i dbania o planetę, które pojawiły się w ofercie Wydawnictwa Babaryba. Wszystkie dostępne książki można znaleźć bezpośrednio na stronie: KLIK

Książki

Zobacz również:

 • OCIEPLENIE KLIMATU - Na czym polegają zmiany klimatyczne na Ziemi? Kristina Scharmacher-Schreiber, Stephanie Marian
 • Książka Ocieplenie Klimatu to kolejna z książek Wydawnictwa Babaryba, która porusza niezwykle ważny problem dotyczący przyszłości naszej Planety. Rozmawialiśmy już o wodzie, o śmieciach i plastiku, teraz czas przyszedł na ocieplenie klimatu. Temat, który raczej często, przynajmniej w ostatnim czasie, przewija się wokół nas, którego świadomość wciąż musimy budować i rozwijać, bo zmiany, które zachodzą w klimacie, dotkną każdego z nas.

 • WODA - ŻRÓDŁO ŻYCIA Wszystko o najważniejszej substancji na ziemi - Christina Steinlein, Mieke Scheier
 • Zwykle książeczki, o których piszę, mają dość lekką tematykę. Nawet, jeśli poruszają jakieś wrażliwsze tematy, to kończą się dobrze. Dziś może być trochę inaczej. Książka, o której chcę Wam opowiedzieć daje bardzo realny i wielowymiarowy obraz problemu, który dotyczy nas wszystkich - dostępności wody na naszej Planecie Ziemia.

 • Owocoemocje, czyli jak się czujesz w swojej skórze? Saxton Freymann, Joost Elffers
 • Takiej książki nie mieliście jeszcze w ręku! trudno ją opisać jednym słowem! Jest zaskakująca, piękna, poruszająca i imponująca - jeśli weźmiemy pod uwagę ogrom pracy, który zapewne towarzyszył jej tworzeniu. Bierzemy dziś pod lupę książkę Owocoemocje, wydaną przez wydawnictwo Babaryba

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie