priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z rejestracją w grudniu 2023 możliwy jest w następujących terminach:

01.01 - 05.01: 9:00 - 12:00
8.01 - 12.01: 16:00 - 19:00
15.01 - 19.01: 17:00 - 20:00
22.01 - 26.01: 17:00 - 20:00
29.01 - 02.02: 9:00 - 12:00

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Poradnia PsychoLogo

Poznaj nas bliżej

Poznaj poradnie PsychoLogo!

O naszej działalności

To miejsce powstało z pasji, zaangażowania i chęci podzielenia się swoją wiedzą z innymi. Profesjonalna poradnia psychologiczno logopedyczna na Śląsku zlokalizowana w sercu województwa – Zabrzu, jest otwarta na potrzeby dzieci, ale i opiekujących się nimi dorosłych.

Zapewniamy kompleksową opiekę specjalistów, którzy dysponują fachową wiedzą teoretyczną i praktyczną, ponieważ w tym obszarze liczy się przede wszystkim doświadczenie i umiejętność zastosowania wiedzy w praktyce.

Nasze działania skupione są na kompleksowym wsparciu rodziny w procesie wychowawczym oraz globalnej ocenie rozwoju dziecka – we wszystkich sferach oraz w rodzinie.

Dla dzieci i dorosłych

Mały człowiek ma duże potrzeby, które dorosłym często trudno jest zrozumieć i zaakceptować – jeśli jesteś rodzicem i borykasz się z ogólnie pojętymi problemami wychowawczymi, wątpliwościami, męczą Cię pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi – trafiłeś do dobrego miejsca.

W naszej poradni pomożemy Ci zidentyfikować trudności, które napotykacie w komunikacji ze swoimi dziećmi. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie idealne dla Waszej rodziny, ponieważ wiemy, że każda rodzina jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Naszym priorytetem jest pełne wsparcie – zarówno dzieci, jak i rodziców – w szeroko pojętym rozwoju. Tylko szczęśliwy człowiek jest w stanie budować dobre relacje z bliskimi oraz innymi ludźmi.

Doświadczenie i indywidualne podejście

W naszej poradni pracują tylko doświadczeni specjaliści. Wiemy, jak wspierać dzieci, rodziców oraz nauczycieli w ich codziennej drodze. Pobudzamy zdolności maluchów, uczymy je kreatywnie myśleć i kształtować charaktery, zaś dorosłym pokazujemy, jak czerpać większą satysfakcję z ról, jakie pełnią w życiu prywatnym oraz zawodowym. Rozumiemy doskonale, że do problemów rodzinnych należy podchodzić w indywidualny sposób.

Zależy nam na tym, aby zadbać o potrzeby i komfort każdego członka rodziny. Właśnie dlatego w dużej mierze skupiamy się na dzieciach, a jednocześnie dużo czasu i zaangażowania poświęcamy również rodzicom, ich zasobom, możliwościom, osiąganiu pełni satysfakcji z bycia mamą i tatą.

Angelika
Kaźmierczak
Psycholog, logopeda

trending_flat
Angelika Kaźmierczak

Adriana
Rybicka-Klimczyk
Psycholog

trending_flat
Adriana Rybicka-Klimczyk

Natalia
Bauszek
Logopeda

trending_flat
Natalia Bauszek

Olga
Pastuch
Logopeda

trending_flat
Olga Pastuch

Magdalena
Szołtysik
Psycholog, Terapeuta SI

trending_flat
Magdalena Szołtysik

Jarosław
Turowski
Webmaster

trending_flat
Jarosław Turowski

Co mówią o nas nasi klienci?

Wspaniałe miejsce dla małych i dużych! PsychoLogo polecam wszystkim rodzinom, które szukają kompetentnych specjalistów, fachowej pomocy i profesjonalnego wsparcia dla swoich dzieci. Tu swoje miejsce znajdą rodzice, którzy chcą rozwijać, udoskonalać swoje umiejętności rodzicielskie by jeszcze lepiej wspomagać swoje dzieci w rozwoju. To tu można przyjść i porozmawiać o rzeczach trudnych, i o rzeczach błahych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zapewniam! A o komfort każdego gościa zadba zawsze miła i uśmiechnięta właścicielka - pani Angelika :)

Sylwia P.

Korzystaliśmy z pomocy Pani psycholog już kilka razy. Zawsze spotkanie odbywało się w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze, wychodziliśmy bogatsi o wiedzę jak pomóc naszym dzieciom i całej rodzinie. Dziękujemy bardzo za wsparcie i serdecznie polecamy.

Urszula G.

Bardzo profesjonalne i przyjazne miejsce :) Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie, prowadząca jest bardzo życzliwa, zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Wspiera rodziców w wychowaniu dzieci, a dzieci w rozwoju. Dba o dobrostan całej rodziny :)

Dorota W.

Zobacz wszystkie opinie

Współpracujemy z...

FuFu Handmade

Aleksandra Grzebyk szyjąca piękne, wyjątkowe i urokliwe ubranka dla najmłodszych znana jako FuFu handmade. Zwykle na jej ubranka trzeba poczekać – jest rozchwytywana, ma mnóstwo zamówień.

KoaLOVE

Justyna Dajka – doradca noszenia ClauWi – pomoże doradzić Wam w wyborze chusty/nosidła i wiązania dla Waszego maluszka. Justyna bardzo prężnie prowadzi sklep bebepetit.pl

Dobra emocja

Marta Połomska prowadząca gabinet Dobra Emocja jest autorką książki Nasze Duszki, nad którą PsychoLogo objęło patronat medialny. Idealna do poznania podstawowych emocji rządzących człowiekiem, zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych.

Praktyka Stomatologiczna Uśmiech

Jeśli szukacie stomatologa i gabinetu przyjaznego dziecku to Ania Szulik jest osobą zdecydowanie godną polecenia. Praktyka Stomatologiczna Uśmiech to idealne miejsce na pierwszą wizytę dziecka u dentysty.

Pomysłowi rodzice

Portal stworzony z myślą o Was by wszystko co związane z dziećmi znaleźć w jednym miejscu.