priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z rejestracją w grudniu 2023 możliwy jest w następujących terminach:

01.01 - 05.01: 9:00 - 12:00
8.01 - 12.01: 16:00 - 19:00
15.01 - 19.01: 17:00 - 20:00
22.01 - 26.01: 17:00 - 20:00
29.01 - 02.02: 9:00 - 12:00

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Komu i za co możemy dziękować? Okazuje się, że osób, którym możemy być wdzięczni i rzeczy, które mogą tę wdzięczność wobec nich wywołać jest więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Książka Pięknie dziękuję uświadamia nam to, oraz sposoby, w jakie możemy okazywać nasze ciepłe uczucia wobec bliskich nam osób.

Komu i za co mogę dziękować?

W książce znajdziemy szereg osób, którym główny bohater – Krzyś – chciałby podziękować w ramach zadanej mu pracy domowej. Okazuje się, że są to osoby bliższe i dalsze, nie tylko rodzina, ale także ulubione zabawki czy domowy zwierzak. Za co Krzyś chciałby podziękować? Nie tylko za rzeczy wielkiej wagi, ale także za drobne gesty i codzienne sprawy, za które często dziękować zapominamy.

Zamiast słowa dziękuję…

Książeczka stawia przed czytelnikiem zadania – Skłania go do refleksji między innymi nad tym, jak inaczej można wyrażać swoją wdzięczność – na przykład drobnym prezentem, uczynkiem lub wspólnie spędzonym czasem. Bo przecież nie tylko to, co materialne się liczy – to właśnie wyjątkowe chwile i wspomnienia są najcenniejszym podarunkiem, który otrzymujemy od innych ludzi. Ważne, aby dziecko, szczególnie w dobie dzisiejszej dominacji materializmu, o tym nie zapomniało.

Ty również możesz dziękować!

Książka stawia przed małym czytelnikiem pewne wyzwania. Bardzo spodobało mi się, że na końcu stawia ona wyzwanie dziękowania bliskim przez samych małych czytelników. Dziecko jest kierowane przez pytania głównego bohatera. Może dokładnie zastanowić się nad tym komu i za co, oraz w jaki sposób może podziękować. To tak cenne zadanie, tak praktyczne! Urzekło mnie ono i złapało za serce 🙂 Tak często zapominamy w naszym codziennym życiu o tym, co jest naprawdę ważne. Nie pozwólmy, aby ten sam błąd popełniały nasze dzieci! Z pewnością będę sięgać po tę książeczkę podczas wieczornych chwil z czytaniem wraz z moimi osobistymi dziećmi.

Książeczka Pięknie dziękuję do nabycia w promocyjnej cenie na stronie wydawnictwa BABARYBA.

Książki

Zobacz również:

 • OCIEPLENIE KLIMATU - Na czym polegają zmiany klimatyczne na Ziemi? Kristina Scharmacher-Schreiber, Stephanie Marian
 • Książka Ocieplenie Klimatu to kolejna z książek Wydawnictwa Babaryba, która porusza niezwykle ważny problem dotyczący przyszłości naszej Planety. Rozmawialiśmy już o wodzie, o śmieciach i plastiku, teraz czas przyszedł na ocieplenie klimatu. Temat, który raczej często, przynajmniej w ostatnim czasie, przewija się wokół nas, którego świadomość wciąż musimy budować i rozwijać, bo zmiany, które zachodzą w klimacie, dotkną każdego z nas.

 • WODA - ŻRÓDŁO ŻYCIA Wszystko o najważniejszej substancji na ziemi - Christina Steinlein, Mieke Scheier
 • Zwykle książeczki, o których piszę, mają dość lekką tematykę. Nawet, jeśli poruszają jakieś wrażliwsze tematy, to kończą się dobrze. Dziś może być trochę inaczej. Książka, o której chcę Wam opowiedzieć daje bardzo realny i wielowymiarowy obraz problemu, który dotyczy nas wszystkich - dostępności wody na naszej Planecie Ziemia.

 • Strajk - Eduarda Lima
 • Historia rozpoczyna się od tego, że jeden ptak przestał śpiewać. Wraz z nim stopniowo milkli wszyscy, aż zamilkł cały świat - nawet dzieci przestały się bawić.

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie