priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z rejestracją w grudniu 2023 możliwy jest w następujących terminach:

01.01 - 05.01: 9:00 - 12:00
8.01 - 12.01: 16:00 - 19:00
15.01 - 19.01: 17:00 - 20:00
22.01 - 26.01: 17:00 - 20:00
29.01 - 02.02: 9:00 - 12:00

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Gąska Zuzia i pierwsza gwiazdka to pozycja dla rodziców, którzy poszukują prostej lecz pozytywnej literatury dla dzieci przybliżającej jednocześnie język angielski. Jest to książka napisana dwoma językami - z polskimi, głównymi tekstami, którym towarzyszą angielskie odpowiedniki.

Znalezienie podobnych książek na polskim rynku nie jest proste - oferta jest wyjątkowo okrojona a zainteresowani angielskimi tekstami rodzice musza szukać na zagranicznych stronach, często płacąc duże pieniądze za proste książeczki.

Książka o Gąsce Zuzi jest idealną propozycją dla rodziców, którzy chcą oswoić swoje dzieciaki z językiem obcym, a do tego napisana jest prostym językiem, opowiada nieskomplikowaną historię, co w sytuacji nauki języka jest wyjątkową zaletą. Często tego typu pozycje książkowe zawierają trudne i niecodzienne słownictwo, które może być kłopotliwe. Na szczęście w tej książeczce nie ma tego problemu :)

Artboard1.jpg

Do tego opowiada ona uroczą i poruszającą historię głównej bohaterki, która tęskni za blaskiem bożonarodzeniowej gwiazdki. Wyrusza w podróż, by ją znaleźć, po czym gubi się. Na szczęście przyjaciele pojawiają się z pomocą, a wtedy gwiazdka pojawia się na niebie przyozdabiając choinkę gąski. Czy to przypadek, czy może to właśnie obecność bliskich jest najpiękniejszą świąteczną dekoracją naszego domu? Pole do takiej dyskusji pozostawia zakończenie historii. Pokazuje też, że mała gąska nie poddaje się w dążeniu do swojego celu i nie zniechęca się napotykanymi trudnościami.

Lektura pozostawia miłe ciepełko na sercu i zachęca do obdarowania małych czytelników mocą przytulasów - to idealna propozycja na długie zimowe wieczory.

Książkę możecie znaleźć na stronie wydawnictwa: KLIK

Książki

Zobacz również:

 • OCIEPLENIE KLIMATU - Na czym polegają zmiany klimatyczne na Ziemi? Kristina Scharmacher-Schreiber, Stephanie Marian
 • Książka Ocieplenie Klimatu to kolejna z książek Wydawnictwa Babaryba, która porusza niezwykle ważny problem dotyczący przyszłości naszej Planety. Rozmawialiśmy już o wodzie, o śmieciach i plastiku, teraz czas przyszedł na ocieplenie klimatu. Temat, który raczej często, przynajmniej w ostatnim czasie, przewija się wokół nas, którego świadomość wciąż musimy budować i rozwijać, bo zmiany, które zachodzą w klimacie, dotkną każdego z nas.

 • WODA - ŻRÓDŁO ŻYCIA Wszystko o najważniejszej substancji na ziemi - Christina Steinlein, Mieke Scheier
 • Zwykle książeczki, o których piszę, mają dość lekką tematykę. Nawet, jeśli poruszają jakieś wrażliwsze tematy, to kończą się dobrze. Dziś może być trochę inaczej. Książka, o której chcę Wam opowiedzieć daje bardzo realny i wielowymiarowy obraz problemu, który dotyczy nas wszystkich - dostępności wody na naszej Planecie Ziemia.

 • Strajk - Eduarda Lima
 • Historia rozpoczyna się od tego, że jeden ptak przestał śpiewać. Wraz z nim stopniowo milkli wszyscy, aż zamilkł cały świat - nawet dzieci przestały się bawić.

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie