Żyjemy w czasach pełnych konsumpcji i produkcji śmieci. Coraz więcej uwagi zwracamy na to, co i ile kupujemy oraz na to, jak wykorzystujemy przedmioty wokół nas. W duchu tych współczesnych wartości przygotowaliśmy dla Was kalendarz, który można wydrukować w domu, na zadrukowanych z jednej strony kartkach tak, aby wykorzystać je w pełni. Każdego dnia do wykonania jest jedno zadanie.

Jesteśmy rodzicami dlatego wiemy, że nie zawsze można dostosować się do sztywnych wymogów wylosowanego zadania. Dlatego w naszym kalendarzu, to Wy decydujecie którego dnia jakie zadanie będzie wykonywane. Będziecie mogli wziąć pod uwagę swój czas, energię i możliwości. Wiemy też, że nie wszystkie zadania muszą Wam się spodobać a także, że możecie mieć własne pomysły na przedświąteczne aktywności.

Kalendarz jest wyposażony w puste karty do smaodzielnego wypełnienia, aby mógł być uszyty na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań :)

Miłej pracy!

Pobierz "Kalendarz Adwentowy"

Autor: Angelika Kaźmierczak Darmowe materiały

Zobacz również:

 • POPIT - karta pracy
 • Pop it - któż ich nie pokochał? Prezentują się świetnie, są łatwe do umycia i dezynfekcji, co jest tak istotne, szczególnie w obecnym czasie.

 • Oto ja
 • Oto ja to karta pracy, która pozwala lepiej poznać dziecko. Może być wstępem do rozmowy o tym, co aktualnie zajmuje jego myśli, co jest dla niego ważne, co trudne.

 • Trening wycinania + serce
 • W dokumencie znajdziecie różne kształty i linie, które dziecko może wyciąc. Rozpoczynamy od prostych, poprzez bardziej wymagające, aż do bardziej skomplikowanych wzorów.

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie