priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z rejestracją w grudniu 2023 możliwy jest w następujących terminach:

01.01 - 05.01: 9:00 - 12:00
8.01 - 12.01: 16:00 - 19:00
15.01 - 19.01: 17:00 - 20:00
22.01 - 26.01: 17:00 - 20:00
29.01 - 02.02: 9:00 - 12:00

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Żyjemy w czasach pełnych konsumpcji i produkcji śmieci. Coraz więcej uwagi zwracamy na to, co i ile kupujemy oraz na to, jak wykorzystujemy przedmioty wokół nas. W duchu tych współczesnych wartości przygotowaliśmy dla Was kalendarz, który można wydrukować w domu, na zadrukowanych z jednej strony kartkach tak, aby wykorzystać je w pełni. Każdego dnia do wykonania jest jedno zadanie.

Jesteśmy rodzicami dlatego wiemy, że nie zawsze można dostosować się do sztywnych wymogów wylosowanego zadania. Dlatego w naszym kalendarzu, to Wy decydujecie którego dnia jakie zadanie będzie wykonywane. Będziecie mogli wziąć pod uwagę swój czas, energię i możliwości. Wiemy też, że nie wszystkie zadania muszą Wam się spodobać a także, że możecie mieć własne pomysły na przedświąteczne aktywności.

Kalendarz jest wyposażony w puste karty do smaodzielnego wypełnienia, aby mógł być uszyty na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań :)

Miłej pracy!

Pobierz "Kalendarz Adwentowy"

Autor: Angelika Kaźmierczak Darmowe materiały

Zobacz również:

 • Świąteczny list
 • Czy w Waszym domu piszecie przedświąteczne listy z życzeniami? Do Świętego Mikołaja, do Gwiazdora czy Dzieciątka? Jeśli tak, to możliwe, że spodoba Wam się ten darmowy PDF z szablonami listów. Znajdziecie tam prośby o dobre rzeczy dla poszczególnych członków rodziny, o wartości niematerialne, takie jak zdrowie czy uśmiech. Znajdziecie też kartę z życzeniami samego dziecka - co wybierze? Może nie tylko zabawki?

 • POPIT - karta pracy
 • Pop it - któż ich nie pokochał? Prezentują się świetnie, są łatwe do umycia i dezynfekcji, co jest tak istotne, szczególnie w obecnym czasie.

 • Oto ja
 • Oto ja to karta pracy, która pozwala lepiej poznać dziecko. Może być wstępem do rozmowy o tym, co aktualnie zajmuje jego myśli, co jest dla niego ważne, co trudne.

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie