priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Godziny rejestracji telefonicznej:

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Oto ja to karta pracy, która pozwala lepiej poznać dziecko. Może być wstępem do rozmowy o tym, co aktualnie zajmuje jego myśli, co jest dla niego ważne, co trudne. Można wypełniać ją cyklicznie, aby aktualizować stan dziecka - podpiecznego w szkole, przedszkolu, w gabinecie specjalistycznym lub naszego osobistego malucha. Dziecko może smaodzielnie uzupełnić postać w środku i upodobnić ją do siebie - tak, jak postrzega siebie w danym momencie.

Oto ja to karta pracy przygotowana osobno dla dziewczynki i dla chłopca. Każde dziecko może samo zdecydować, którą postać chce uzupełnić - na przykład dziewczynki mogą wybrać wersję w spodniach lub w sukience.

Autorką karty jest Angelika Kaźmierczak - psycholożka, logopedka, terapeutka SI. Ząłożycielka Poradni PsychoLogo.

Pobierz "Oto ja"

Autor: Angelika Kaźmierczak Darmowe materiały

Zobacz również:

 • Świąteczny list
 • Czy w Waszym domu piszecie przedświąteczne listy z życzeniami? Do Świętego Mikołaja, do Gwiazdora czy Dzieciątka? Jeśli tak, to możliwe, że spodoba Wam się ten darmowy PDF z szablonami listów. Znajdziecie tam prośby o dobre rzeczy dla poszczególnych członków rodziny, o wartości niematerialne, takie jak zdrowie czy uśmiech. Znajdziecie też kartę z życzeniami samego dziecka - co wybierze? Może nie tylko zabawki?

 • POPIT - karta pracy
 • Pop it - któż ich nie pokochał? Prezentują się świetnie, są łatwe do umycia i dezynfekcji, co jest tak istotne, szczególnie w obecnym czasie.

 • Trening wycinania + serce
 • W dokumencie znajdziecie różne kształty i linie, które dziecko może wyciąc. Rozpoczynamy od prostych, poprzez bardziej wymagające, aż do bardziej skomplikowanych wzorów.

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie