Oto ja to karta pracy, która pozwala lepiej poznać dziecko. Może być wstępem do rozmowy o tym, co aktualnie zajmuje jego myśli, co jest dla niego ważne, co trudne. Można wypełniać ją cyklicznie, aby aktualizować stan dziecka - podpiecznego w szkole, przedszkolu, w gabinecie specjalistycznym lub naszego osobistego malucha. Dziecko może smaodzielnie uzupełnić postać w środku i upodobnić ją do siebie - tak, jak postrzega siebie w danym momencie.

Oto ja to karta pracy przygotowana osobno dla dziewczynki i dla chłopca. Każde dziecko może samo zdecydować, którą postać chce uzupełnić - na przykład dziewczynki mogą wybrać wersję w spodniach lub w sukience.

Autorką karty jest Angelika Kaźmierczak - psycholożka, logopedka, terapeutka SI. Ząłożycielka Poradni PsychoLogo.

Pobierz "Oto ja"

Autor: Angelika Kaźmierczak Darmowe materiały

Zobacz również:

 • POPIT - karta pracy
 • Pop it - któż ich nie pokochał? Prezentują się świetnie, są łatwe do umycia i dezynfekcji, co jest tak istotne, szczególnie w obecnym czasie.

 • Trening wycinania + serce
 • W dokumencie znajdziecie różne kształty i linie, które dziecko może wyciąc. Rozpoczynamy od prostych, poprzez bardziej wymagające, aż do bardziej skomplikowanych wzorów.

 • Choinka dobrych uczynków
 • W gonitwie przed Świętami Bożego Narodzenia łatwo zapomnieć o tym, co ważne. Spróbuj wraz ze swoim dzieckiem popatrzeć na Wasze drobne dobre gesty i zapisz je, by przypominać sobie, co tak naprawdę nadaje życiu smak.

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie