priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z rejestracją w grudniu 2023 możliwy jest w następujących terminach:

01.01 - 05.01: 9:00 - 12:00
8.01 - 12.01: 16:00 - 19:00
15.01 - 19.01: 17:00 - 20:00
22.01 - 26.01: 17:00 - 20:00
29.01 - 02.02: 9:00 - 12:00

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Pop it - któż ich nie pokochał? Prezentują się świetnie, są łatwe do umycia i dezynfekcji, co jest tak istotne, szczególnie w obecnym czasie.

Dzisiaj chciałabym zaproponować Wam kilkanaście zadań - inspiracji do realizacji z klikaczami (tak nazywamy je w naszej poradni). Możecie wykorzystać je na kilka sposobów:

 • Po prostu starać się odwzorować układ z obrazka - wcisnąć te pola, które są oznaczone ciemniejszym kolorem. Bawić się w parze/grupie - jedna osoba odwzorowuje wzór z karty pracy, a pozostałe go powtarzają na swoich planszach.
 • Zadanie z gwiazdką - patrzycie na wzór z karty pracy i staracie się przygotować go nie patrząc na planszę - posługując się tylko zmysłem dotyku!
 • Możecie stworzyć własne wzory wykorzystując szablony z ostatniej strony :)
 • Rekomenduję korzystanie z kart pracy bezpośrednio z komórki lub komputera lub ich wydrukowanie na papierze, który już jest zadrukowany z jednej strony. Jeśli drukujecie na czystych kartkach - zróbcie to obustronnie, aby oszczędzać papier. Razem zadbajmy o naszą planetę :)

Miłej zabawy!

Pobierz "POPIT"

Autor: Angelika Kaźmierczak Darmowe materiały

Zobacz również:

 • Świąteczny list
 • Czy w Waszym domu piszecie przedświąteczne listy z życzeniami? Do Świętego Mikołaja, do Gwiazdora czy Dzieciątka? Jeśli tak, to możliwe, że spodoba Wam się ten darmowy PDF z szablonami listów. Znajdziecie tam prośby o dobre rzeczy dla poszczególnych członków rodziny, o wartości niematerialne, takie jak zdrowie czy uśmiech. Znajdziecie też kartę z życzeniami samego dziecka - co wybierze? Może nie tylko zabawki?

 • Oto ja
 • Oto ja to karta pracy, która pozwala lepiej poznać dziecko. Może być wstępem do rozmowy o tym, co aktualnie zajmuje jego myśli, co jest dla niego ważne, co trudne.

 • Trening wycinania + serce
 • W dokumencie znajdziecie różne kształty i linie, które dziecko może wyciąc. Rozpoczynamy od prostych, poprzez bardziej wymagające, aż do bardziej skomplikowanych wzorów.

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie