priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Uprzejmie informujemy, że kontakt telefoniczny z rejestracją w grudniu 2023 możliwy jest w następujących terminach:

01.01 - 05.01: 9:00 - 12:00
8.01 - 12.01: 16:00 - 19:00
15.01 - 19.01: 17:00 - 20:00
22.01 - 26.01: 17:00 - 20:00
29.01 - 02.02: 9:00 - 12:00

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Szanowni Rodzice – jest poniedziałek rano więc pora na kolejny Rodzicielski Motywator. Ciekawa jestem, jak poradziliście sobie z poprzednim zadaniem, które polegało na tym, żeby wieczorem, zamiast przypominania sobie wielu trudnych rzeczy, które miały miejsce w ciągu dnia, pomyśleć o tym, co było dobre, co nam się udało i co zrobiliśmy tak, jak należy. Ciekawa jestem Waszych wrażeń i tego, jak przez ten tydzień zmieniło się Wasze myślenie na swój własny temat, bo właśnie takie małe kroki prowadzą do tego, że nasze myślenie zmienia tory i stajemy się bardziej pozytywni.

W tym tygodniu chciałabym zachęcić Was do tego, abyście wieczorem przeprowadzali wieczorne sesje wdzięczności, już nie na swój temat (chociaż idealnie byłoby, gdyby zostało to w Waszej wieczornej rutynie), ale na temat swoich dzieci. Pomyślcie wieczorem nie o tym, ile zrobiły bałaganu, ile razy trudno było Wam z nimi współpracować, ile razy było coś nie tak. Zamiast tego pomyślcie o ty co zrobiły dobrego, co podobało Wam się, jakie przyjemne chwile w ciągu dnia chcielibyście zatrzymać w pamięci. o nakieruje Was na wyłapywanie tych miłych momentów, koncentrowanie się właśnie na nich uwagi, a nie na tym, co naturalnie po prostu często nie wychodzi.

Bardzo ciekawa jestem Waszych wrażeń pod koniec tego tygodnia i na pewno Was o nie zapytam. Trzymam mocno kciuki i do zobaczenia za tydzień 🙂

Rodzicielski motywator

Zobacz również:

 • Rodzicielski motywator - opisz, co Cię złości
 • Dzisiaj nagrywam dla Was w biegu – praca u mnie wre i za mną możecie zobaczyć rozłożony laptop i inne rzeczy, z którymi się zmagam. Mnóstwo spraw mam dzisiaj na głowie. Takie momenty, kiedy mamy bardzo dużo spraw do załatwienia a tempo naszego działania jest bardzo szybkie, to chwile, kiedy bardzo łatwo się zdenerwować i nawet najmniejsza rzecz, drobnostka jest w stanie wyprowadzić nas z równowagi.

 • Rodzicielski motywator - jeszcze więcej o emocjach
 • Szanowni Rodzice! Mam ogromną przyjemność powitać Was w kolejnym Rodzicielskim Motywatorze. To już kolejny tydzień, kiedy spotykamy się, by porozmawiać o emocjach. Pierwsze zadanie miało wprowadzić Was w temat emocji, a drugie poczyniło pierwsze kroki do tego, abyście nazywali emocje w kontaktach z Waszymi dziećmi. Zadanie z zeszłego tygodnia dotyczyło tego, abyście nazywali emocje swoich dzieci, gdy ich doświadczają.

 • Rodzicielski motywator - nazwij emocje
 • Szanowni Rodzice! Bardzo gorąco witam Was na kolejnym filmie z serii Rodzicielskich Motywatorów, czyli na krótkich poniedziałkowych filmach, które mają za zadanie zmotywować lub zainspirować Was do pracy nad sferą wychowania, rodzinną czy kontaktów z Waszymi dziećmi.

  Autor tekstu

  angelika-kazmierczak.jpg

  Angelika Kaźmierczak
  psycholog, logopeda

  Kategorie