Szanowni Rodzice, drogie Dzieci,

Wszystkich nas mocno dotykają zmiany związane z trwającą pandemią. Na bieżąco aktualizujemy zalecenia i obostrzenia, które dotyczą funkcjonowania placówek takich, jak nasze. Dokładamy wszelkich starań o to, aby przebywanie w naszej Poradni było bezpieczne dla wszystkich. Sami nakładamy na siebie dodatkowe zabezpieczenia, które mają pomóc nam wszystkim w zachowaniu zdrowia. Wiemy, jak bardzo zależy Państwu na kontynuowaniu spotkań w naszej Poradni, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wizyty te były bezpieczne. Jeśli jednak macie Państwo obawy - spotkania z rodzicami mogą odbywać się w formie online - przez telefon, Skype lub WhatsApp. Prosimy o poinformowanie rejestracji o zmianie formie spotkania odpowiednio wcześniej.

Obecnie wymagamy od wszystkich osób przebywających w Poradni:

  • pozostania przez cały czas trwania wizyty w maseczce lub przyłbicy zasłaniającej zarówno usta, jak i nos. Zalecenie to nie dotyczy dzieci, szczególnie dzieci nadwrażliwych z tym zastrzeżeniem, że ostateczną decyzję o pozostaniu (bądź nie) dziecka w maseczce podejmuje rodzic.
  • dezynfekowania rąk przed wejściem do Poradni oraz po wyjściu, a także w trakcie wizyty, według bieżących potrzeb.
  • przychodzenia do pracy oraz na wizyty w stanie bezwzględnego zdrowia, bez objawów choroby lub złego samopoczucia.

Każdy gabinet dezynfekowany jest bezpośrednio po zakończonej wizycie środkiem z wysoką zawartością alkoholu. Podobne środki do dezynfekcji dostępne są także w poczekalniach oraz w każdym z gabinetów. Dezynfekowane są także powierzchnie w poczekalni, z którymi mogą mieć kontakt dzieci i rodzice.

Będzie dobrze! :)

Zespół PsychoLogo.

Aktualności

 

Autor tekstu

angelika-kazmierczak.jpg

Angelika Kaźmierczak
psycholog, logopeda

Kategorie