priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Godziny rejestracji telefonicznej:

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Szanowni Kliencji. w dniach 7-15 września nasza Rejestratorka przebywa na urlopie. Staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o cierpliwość, a dla ułatwienia kontaktu prosimy o wysyłanie wiadomości drogą SMS lub e-mail. Dziękujemy!

Szanowni Rodzice, drogie Dzieci,

Wszystkich nas mocno dotykają zmiany związane z trwającą pandemią. Na bieżąco aktualizujemy zalecenia i obostrzenia, które dotyczą funkcjonowania placówek takich, jak nasze. Dokładamy wszelkich starań o to, aby przebywanie w naszej Poradni było bezpieczne dla wszystkich. Sami nakładamy na siebie dodatkowe zabezpieczenia, które mają pomóc nam wszystkim w zachowaniu zdrowia. Wiemy, jak bardzo zależy Państwu na kontynuowaniu spotkań w naszej Poradni, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wizyty te były bezpieczne. Jeśli jednak macie Państwo obawy - spotkania z rodzicami mogą odbywać się w formie online - przez telefon, Skype lub WhatsApp. Prosimy o poinformowanie rejestracji o zmianie formie spotkania odpowiednio wcześniej.

Obecnie wymagamy od wszystkich osób przebywających w Poradni:

  • pozostania przez cały czas trwania wizyty w maseczce lub przyłbicy zasłaniającej zarówno usta, jak i nos. Zalecenie to nie dotyczy dzieci, szczególnie dzieci nadwrażliwych z tym zastrzeżeniem, że ostateczną decyzję o pozostaniu (bądź nie) dziecka w maseczce podejmuje rodzic.
  • dezynfekowania rąk przed wejściem do Poradni oraz po wyjściu, a także w trakcie wizyty, według bieżących potrzeb.
  • przychodzenia do pracy oraz na wizyty w stanie bezwzględnego zdrowia, bez objawów choroby lub złego samopoczucia.

Każdy gabinet dezynfekowany jest bezpośrednio po zakończonej wizycie środkiem z wysoką zawartością alkoholu. Podobne środki do dezynfekcji dostępne są także w poczekalniach oraz w każdym z gabinetów. Dezynfekowane są także powierzchnie w poczekalni, z którymi mogą mieć kontakt dzieci i rodzice.

Będzie dobrze! :)

Zespół PsychoLogo.

Aktualności

 

Autor tekstu

angelika-kazmierczak.jpg

Angelika Kaźmierczak
psycholog, logopeda

Kategorie