Rozwój poprzez zabawę

Muzyka dla okruszka

Dla kogo?

Zajęcia muzyczne

Dla Dzieci od 6 m-ca do 18 m-ca życia wraz z rodzicami

Wartości tkwiące w muzykowaniu od urodzenia dziecka do wczesnych lat szkolnych są coraz częściej podkreślane przez wielu badaczy zajmujących się rozwojem człowieka. Wcześnie rozpoczęte procesy umuzykalnienia mają ogromne znaczenie dla rozwoju ogólnego dziecka. Muzyka wpływa stymulująco na rozwijanie różnych zdolności, zwłaszcza intelektualnych, manifestujących się w skuteczności rozwiązywania problemów, podejmowaniu ryzyka i kreatywności. Ekspozycja na muzykę w okresie niemowlęcym pozytywnie wpływa też na budowanie inteligencji emocjonalnej. Poza oczywistym wspieraniem rozwoju wrodzonych uzdolnień muzycznych, wczesne muzykowanie rodzica i dziecka wywołuje efekt w dynamicznym rozwoju społecznym kilkumiesięcznego dziecka.

Na zajęciach muzycznych dla najmłodszych skupiamy się przede wszystkim na budowaniu relacji z dzieckiem przy jednoczesnym tworzeniu przyjaznej atmosfery bliskości w otoczeniu dźwięków, melodii, rytmu i harmonii. Aktywności podejmowane w ramach naszych spotkań to przede wszystkim śpiew i inne interakcje wokalne z dzieckiem, którym towarzyszy ruch i dotyk w formie zabaw muzyczno-ruchowych. Państwa pociechy mają okazję poznawać otaczający je świat angażując wszystkie zmysły, z poszanowaniem ich naturalnego rytmu dnia i tempa rozwoju. Podczas zajęć „Muzyki dla Okruszka” znajdzie się zatem czas na karmienie, przewijanie i dużo czułości.

Nasza oferta

Muzyka dla Okruszka

  • Pojedyncze wejście za darmo

    Jednorazowo, by zobaczyć zajęcia. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

  • Karnet (4 wejścia) 120 PLN

    Do wykorzystania przez 6 tygodni

Dodatkowe informacje

Prosimy o udział w obuwiu zmiennym lub skarpetkach. Apelujemy o przyprowadzanie na zajęcia dzieci zdrowych. Przypominamy, że wybrany termin można odwołać najpóźniej dzień przed zajęciami. W przeciwnym przypadku wejście przepada.

Środa
godzina 10:00

Kto prowadzi?

Umów się na konsultacje diagnozę terapię zajęcia dla dzieci

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.