Rozwój poprzez zabawę

Muzyka dla okruszka

Dla kogo?

Zajęcia muzyczne

Zajęcia umuzykalniające, rozwijające, uwrażliwiające na muzykę. Wykorzystując wczesne zainteresowanie dziecka muzyką można za jej pośrednictwem wpływać na kształtowanie się sfery uczuć, wyobraźni, postaw twórczych, myślenia matematycznego oraz procesów poznawczych dziecka. Muzyka jest bardzo bliska dzieciom, ponieważ zaspokaja ich podstawowa potrzebę, mianowicie potrzebę radości.

Nasza oferta

Muzyka dla okruszka

  • Jednorazowe wejście 35 PLN
  • Karnet 120 PLN

Zobacz z zajęć

Więcej o zajęciach

Podczas zajęć dzieci aktywnie słuchają muzyki, grają na instrumentach muzycznych, analizują dźwięki, doświadczają ich w zupełnie nowym wymiarze.

Zajęcia odbywają się w piątki i soboty według grafiku i trwają około 45 minut. Po każdych zajęciach spotkanie jest omawiane z rodzicami i przekazywane są wskazówki do kontynuacji tematu w domu.

Rekomendujemy udział dziecka w zajęciach bez rodziców, jednak jeśli maluch lub rodzic tego potrzebują, mogą uczestniczyć w zajęciach razem. UWAGA! Rodzice przebywający na zajęciach są angażowani w ich przebieg.

Dodatkowe informacje

Prosimy o udział w obuwiu zmiennym lub skarpetkach. Apelujemy o przyprowadzanie na zajęcia dzieci zdrowych. Przypominamy, że wybrany termin można odwołać najpóźniej dzień przed zajęciami. W przeciwnym przypadku wejście przepada.

Środa
godzina 10:00

Kto prowadzi?

Joanna Blacha

Joanna Blacha

Muzykaterapueuta

Uwielbiam indywidualne zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Szczególnie bliskie jest mi wsparcie dzieci z diagnozą zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Umów się na konsultacje diagnozę terapię zajęcia dla dzieci

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.