Rozwój poprzez zabawę

Muzyka dla Malucha

Dla kogo?

Zajęcia muzyczne

Dzieci od 2 roku życia do 4 roku życia wraz z rodzicami

Ekspresja muzyczna poprzez gest, ruch, śpiew jest znacznie bliższa dziecku niż dorosłemu człowiekowi, gdyż jest elementem jego naturalnej życiowej aktywności. Wcześnie rozpoczęte procesy umuzykalnienia mają ogromne znaczenie dla rozwoju ogólnego dziecka. Wykorzystując wczesne zainteresowanie dziecka muzyką można za jej pośrednictwem wpływać na rozwijanie procesów poznawczych dziecka, stymulować rozwój psychospołeczny, usprawniać komunikację oraz kształtować sferę uczuć.

Na zajęciach muzycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym zajmujemy się przede wszystkim dobrą zabawą w bezpiecznym i przyjaznym środowisku dźwięków. Celem naszych spotkań jest rozwijanie zainteresowania muzyką, a także wszechstronne wsparcie rozwoju dziecka. Aktywności podejmowane w ramach spotkań to przede wszystkim zabawy muzyczno-ruchowe, śpiew i muzykowanie na instrumentach perkusyjnych. Poznawanie świata dźwięków, rytmu i melodii odbywa się w atmosferze zabawy, z dużą dozą swobody i poszanowaniem indywidualnego tempa rozwoju każdego dziecka. Podczas zajęć „Muzyki dla Malucha” rodzice i opiekunowie dbają o poczucie bezpieczeństwa swoich dzieci i przy wskazówkach prowadzącej aktywnie uczestniczą w spotkaniach.

Nasza oferta

Muzyka dla Malucha

  • Pojedyncze wejście za darmo

    Jednorazowo, by zobaczyć zajęcia. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

  • Karnet (4 wejścia) 120 PLN

    Do wykorzystania przez 6 tygodni

Dodatkowe informacje

Prosimy o udział w obuwiu zmiennym lub skarpetkach. Apelujemy o przyprowadzanie na zajęcia dzieci zdrowych. Przypominamy, że wybrany termin można odwołać najpóźniej dzień przed zajęciami. W przeciwnym przypadku wejście przepada.

Kto prowadzi?

Umów się na konsultacje diagnozę terapię zajęcia dla dzieci

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.