Współpraca

Współpraca

Poszukuję specjalistów do współpracy.

Zależy mi na stałym rozwoju i poszerzaniu oferty, którą kieruję do rodzin. Z przyjemnością nawiążę współprace z różnorodnymi specjalistami, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem mogą wesprzeć rodziców lub dzieci w rozwoju a także pracy nad wyzwaniami.
Zależy mi na tym, aby mój zespół tworzyły osoby serdeczne i pozytywne, które w drugim człowieku dostrzegają jego potencjał, zamiast niedostatków i błędów, które popełnia. Jeśli widzisz dla siebie miejsce w PsychoLogo – zapraszam do kontaktu!
Karta rodziny 5+

PsychoLogo jest oficjalnym partnerem programu Rodzina na 5+!

Oznacza to, że wszyscy beneficjenci programu i posiadacze zabrzańskiej karty dużej rodziny mogą skorzystać u nas z rabatu 30% na całą ofertę Psychologo.

Nasi partnerzy

Dowiedź się więcej o naszych aktualnych partnerach

dentysta.zabrze.pl
Jeśli szukacie stomatologa i gabinetu przyjaznego dziecku to Ania Szulik jest osobą zdecydowanie godną polecenia. Praktyka Stomatologiczna Uśmiech to idealne miejsce na pierwszą wizytę dziecka u dentysty.
dobraemocja.pl
Marta Połomska prowadząca gabinet Dobra Emocja jest autorką książki Nasze Duszki, nad którą PsychoLogo objęło patronat medialny. Idealna do poznania podstawowych emocji rządzących człowiekiem, zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych.
koalove.pl

Justyna Dajka – doradca noszenia ClauWi – pomoże doradzić Wam w wyborze chusty/nosidła i wiązania dla Waszego maluszka. Justyna bardzo prężnie prowadzi sklep bebepetit.pl.

fufuhandmade.pl
Aleksandra Grzebyk szyjąca piękne, wyjątkowe i urokliwe ubranka dla najmłodszych znana jako FuFu handmade. Zwykle na jej ubranka trzeba poczekać – jest rozchwytywana, ma mnóstwo zamówień.

Piszę dla...

Jestem otwarta na współpracę z czasopismami i portalami zajmującymi się tematyką rodzinną.

Praca Psycholog