PUCIO mówi pierwsze słowa wyd. Nasza Księgarnia

PUCIO PsychoLogo

PUCIO mówi pierwsze słowa to druga część uwielbianej przez dzieci serii o małym chłopcu i jego rodzinie. Propozycja autorstwa Marty Galewskiej – Kustry wyd. Nasza Księgarnia mądrze i celowo wspiera rozwój mowy najmłodszych dzieci.

Kolejna część, trudniejsze zadania

Tak, jak pierwsza część Pucia, skupiała się głównie na wyrazach dźwiękonaśladowczych, bardzo prostych zdaniach i słowach, tak ta jest już bardziej zaawansowana. Zdania są bardziej rozwinięte, tekstu jest więcej. Treść skupia się wokół codziennych sytuacji w jakich znajduje się, bądź wkrótce znajdzie się dziecko. To chyba sekret sukcesu tej książki – bardzo bliska maluchom tematyka skrada ich serca.

Zarówno w poprzednich częściach, tak też tutaj znajdziemy obszerny opis tego, jak pracować z książką w domu. To bardzo cenne wskazówki – rodzice dowiedzą się, na co zwrócić uwagę oraz co powinno ich zaniepokoić w zachowaniu, reakcjach dziecka. Autorka zadbała o komfort użytkowania książki w najdrobniejszych szczegółach!

 

Interesuje Cię więcej ciekawych propozycji książkowych dla dzieci? Koniecznie zerknij TUTAJ, by zobaczyć, co jeszcze polecam dla najmłodszych i nieco starszych dzieciaków 🙂

PUCIO – stała pozycja na naszych półkach

PUCIO skradł serca naszych dzieci! Bardzo chętnie do niego wracają. Starszy syn skupia się już najczęściej na trzeciej części jednak córka (15 miesięcy) z przyjemnością czyta części 1 oraz 2 i z wielkim zaangażowaniem wskazuje coraz więcej przedmiotów z najbliższego otoczenia, które są przedstawione w książce.

PUCIO to książka, którą niezmiennie polecam rodzicom dzieci z opóźnionym rozwojem mowy oraz tym, którzy chcą mądrze mowę wspierać. Mało jest książek wobec których nie mam prawie żadnych uwag. To jest właśnie jednak z nich.

Gorąco polecam i zachęcam do zakupu przez Internet – można sporo zaoszczędzić! Swoją książkę kupowaliśmy na www.merlin.pl

Komentarze

  • Asia
    25 kwietnia 2018

    Wszystkie trzy części są uwielbiane przez naszego syna. Natomiast my jako czytający, tej drugiej części dajemy jednego minusa. Ciemna kolorystyka utrudnia czytanie na dobranoc w pokoju gdy już nie chcemy mocnego światła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *