priority_high

Kliknij, żeby zobaczyć ważne informacje

close

Najważniejsze informacje dla klientów

Psychologo zmieniło adres swojej siedziby! Wszystkie wizyty odbywają się w Zabrzu na ul. Szczęść Boże 25

Godziny rejestracji telefonicznej:

W pozostałych terminach prosimy o kontakt za pomocą SMS'a, maila lub facebook'a. Do usłyszenia!

Szanowni Kliencji. w dniach 7-15 września nasza Rejestratorka przebywa na urlopie. Staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o cierpliwość, a dla ułatwienia kontaktu prosimy o wysyłanie wiadomości drogą SMS lub e-mail. Dziękujemy!

Olga Pastuch

Logopeda

Olga o sobie

Praca z dziećmi to wyzwanie, które uwielbiam podejmować. Nie ma jednej skutecznej metody, która zawsze się sprawdzi. Dlatego podejmując współpracę jestem uważna i dociekliwa. Przede wszystkim słucham, obserwuję i dopasowuję metody pracy zgodnie z możliwościami i potrzebami dziecka. Swoje umiejętności wciąż szlifuję, nie tylko na dodatkowych szkoleniach i w codziennej pracy z podopiecznymi, ale też będąc mamą dwójki wspaniałych dzieciaków. To oni są główną motywacją do ciągłego zgłębiania tematu komunikacji, pozytywnych relacji i wspierania dzieci w ich prawidłowym rozwoju, wieloobszarowo.

Od kilku lat jestem też certyfikowanym trenerem oddechu Metodą Buteyko oraz trenerem Mindfulness, prowadzę warsztaty wspierające zdrowy oddech i spokojny umysł, które skutecznie obniżają poziom stresu i wpływają na poprawę jakości życia.

Moja pasja: Świetnie się czuję z jogą, uwielbiam uczucie totalnego zanurzenia podczas morsowania, kocham przyrodę. Odkrywam przepis na życie, w którym gości życzliwość, akceptacja i spokój umysłu.

Wykształcenie

Pedagogika specjalna - logopedia
Instytut Studiów Podyplomowych,

Przygotowanie Pedagogiczne
Instytut Studiów Podyplomowych,

Terapeuta miofunkcjonalny
wg metody A. Kittel

Certyfikowany instruktor Metody Oddechowej Buteyko

Certyfikowany Kurs Mindfulness

W PsychoLogo prowadzi:

Logopeda dziecięcy

Logopeda dziecięcy