O poradni

[thim-image-box number=”01″ number_color=”rgba(255,255,255,0.6)” layout=”right” upload_image=”8831″ title=”Poradnia” main_content=”Moja główna działalność skupia się na wsparciu rodziny w procesie wychowawczym. Na budowaniu konstruktywnej, dającej radość i spokój komunikacji. Uczę jej rodziców i nauczycieli, by mogli czerpać większą satysfakcję z ról, jakie pełnią w życiu prywatnym oraz zawodowym. Zależy mi, aby zadbać o potrzeby i komfort każdego członka rodziny, dlatego prócz dziecka, skupiam się w dużej mierze na rodzicach – ich zasobach i poziomie satysfakcji.
Jako logopeda pomagam dzieciom doskonalić wymowę w formie zabawy, angażując podczas zajęć różne zmysły oraz ruch.Rodzice otrzymują ode mnie wsparcie i wskazówki dotyczące kontynuacji pracy w domu.” bg_content=”308″ sub-title=”czyli trochę o naszej działalności”]To miejsce powstało z pasji, zaangażowania i chęci podzielenia się swoją wiedzą z innymi. Profesjonalna poradnia psychologiczno logopedyczna na Śląsku zlokalizowana w sercu województwa – Zabrzu, jest otwarta na potrzeby dzieci, ale i opiekujących się nimi dorosłych.

Zapewniamy kompleksową opiekę specjalistów, którzy dysponują fachową wiedzą teoretyczną i praktyczną, ponieważ w tym obszarze liczy się przede wszystkim doświadczenie i umiejętność zastosowania wiedzy w praktyce.

Nasze działania skupione są na kompleksowym wsparciu rodziny w procesie wychowawczym oraz globalnej ocenie rozwoju dziecka – we wszystkich sferach oraz w rodzinie.[/thim-image-box][thim-image-box number=”02″ number_color=”rgba(255,255,255,0.6)” el_class=”title1″ upload_image=”8833″ title=”Dla dzieci” main_content=”Kieruję się zasadą złotego środka – łączę w swojej pracy wiedzę płynącą z różnych koncepcji i podejść do wychowania i komunikacji – Wychowania bez Porażek Thomasa Gordona, Rodzicielstwa Bliskości, Self-reg, Porozumienia bez Przemocy (NVC). Szukam drogi, która jest najodpowiedniejsza dla konkretnej rodziny tak, aby jej członkowie czuli się swobodnie.

Pomagam im osiągnąć w komunikacji poziom mistrzowski.
Sama jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Wiem, jak trudne to zdanie. Wiem też, jak wiele może dać radości!” bg_content=”308″ sub-title=”i dla rodziców”]Mały człowiek ma duże potrzeby, które dorosłym często trudno jest zrozumieć i zaakceptować – jeśli jesteś rodzicem i borykasz się z ogólnie pojętymi problemami wychowawczymi, wątpliwościami, męczą Cię pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi – trafiłeś do dobrego miejsca.

W naszej poradni pomożemy Ci zidentyfikować trudności, które napotykacie w komunikacji ze swoimi dziećmi. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie idealne dla Waszej rodziny, ponieważ wiemy, że każda rodzina jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Naszym priorytetem jest pełne wsparcie – zarówno dzieci, jak i rodziców – w szeroko pojętym rozwoju. Tylko szczęśliwy człowiek jest w stanie budować dobre relacje z bliskimi oraz innymi ludźmi.[/thim-image-box][thim-image-box number=”03″ number_color=”rgba(255,255,255,0.6)” layout=”right” el_class=”title1″ upload_image=”8830″ title=”Doświadczenie” main_content=”Tworząc poradnię PsychoLogo zależało mi, by wyjść ze swoją ofertą do rodziców i dzieci napotykających na normalne, codzienne trudności i szukających drogi ich rozwiązania. Staramy się tworzyć klimat przyjazny dla każdego, bez względu na wyznawany system wartości, podejście do wychowania lub liczbę problemów, z jakimi się zmaga. Wspólną cechą wszystkich rodzin, z którymi współpracujemy jest to, że chcą pracować nad tym, aby było lepiej.
Mój zespół wspiera rodzinę – zarówno dzieci jak i rodziców – w szeroko pojętym rozwoju.” bg_content=”308″ sub-title=”i indywidualne podejście”]W naszej poradni pracują tylko doświadczeni specjaliści. Wiemy, jak wspierać dzieci, rodziców oraz nauczycieli w ich codziennej drodze. Pobudzamy zdolności maluchów, uczymy je kreatywnie myśleć i kształtować charaktery, zaś dorosłym pokazujemy, jak czerpać większą satysfakcję z ról, jakie pełnią w życiu prywatnym oraz zawodowym. Rozumiemy doskonale, że do problemów rodzinnych należy podchodzić w indywidualny sposób.

Zależy nam na tym, aby zadbać o potrzeby i komfort każdego członka rodziny. Właśnie dlatego w dużej mierze skupiamy się na dzieciach, a jednocześnie dużo czasu i zaangażowania poświęcamy również rodzicom, ich zasobom, możliwościom, osiąganiu pełni satysfakcji z bycia mamą i tatą.[/thim-image-box][thim-image-box number=”04″ number_color=”rgba(255,255,255,0.6)” upload_image=”8832″ title=”Specjaliści” main_content=”Psychologia – studia magisterskie – Uniwersytet Śląski w Katowicach
Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne – licencjat
Logopedia – studia podyplomowe
Trener Edukator Szkoleń – studia podyplomowe
Terapia pedagogiczna – kurs kwalifikacyjny
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców poziom 1 – kurs dla profesjonalistów
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców, poziom 2 – Rodzeństwo – kurs dla profesjonalistów
Studium Życia Rodzinnego – kurs kwalifikacyjny” bg_content=”308″ sub-title=”czyli kto się czym zajmuje”]Psycholog dziecięcy konsultuje rodziców pomagając im znaleźć najlepszą drogę do konstruktywnej, dającej radość komunikacji w rodzinie. Uczy budowania bliskich więzi opartych na wzajemnym szacunku. Pomaga także ocenić kierunek rozwoju dziecka i zdecydować, czy potrzebuje ono dodatkowego wsparcia, a jeśli tak – jakiego;

Logopeda dziecięcy ocenia rozwój mowy dzieci oraz stan i sprawność aparatu mowy już u najmłodszych dzieci. Tym maluchom, które potrzebują dodatkowej pracy pomaga uporać się z trudnościami w wymowie;

Pedagog edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej kreatywnie pobudza proces zdobywania wiedzy przez dzieci
[/thim-image-box][thim-image-box number=”05″ number_color=”rgba(255,255,255,0.6)” layout=”right” el_class=”title1″ upload_image=”8829″ title=”Profesjonalizm” main_content=”Tworząc poradnię PsychoLogo zależało mi, by wyjść ze swoją ofertą do rodziców i dzieci napotykających na normalne, codzienne trudności i szukających drogi ich rozwiązania. Staramy się tworzyć klimat przyjazny dla każdego, bez względu na wyznawany system wartości, podejście do wychowania lub liczbę problemów, z jakimi się zmaga. Wspólną cechą wszystkich rodzin, z którymi współpracujemy jest to, że chcą pracować nad tym, aby było lepiej.
Mój zespół wspiera rodzinę – zarówno dzieci jak i rodziców – w szeroko pojętym rozwoju.” bg_content=”308″ sub-title=”czyli pełne wsparcie rodziny”]Reasumując, znajdziesz u nas profesjonalne wsparcie rodziny – nasz poradnia to początek wspólnej drogi ku bliższym relacjom w rodzinie i pełnemu rozwojowi Twoich dzieci.

Rozumiemy potrzeby każdego członka rodziny – małego i starszego. Organizujemy konsultacje, terapie, warsztaty i zajęcia dla dzieci.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Obsługujemy całe województwo śląskie, a w razie potrzeby, także inne obszary kraju[/thim-image-box]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.