Natalia Bauszek

Logopeda

Natalia o sobie

Logopedia jest nauką multidyscyplinarną, łączy w sobie zarówno elementy medyczne, językoznawcze, pedagogiczne, ale również psychologiczne, co sprawia, że jest dla mnie niezwykle fascynująca. Od kilku lat pracuję z najmłodszymi dziećmi oraz młodzieżą i mogę śmiało stwierdzić, że zarażają mnie oni swoją energią, dziecięcą radością i nieskończoną kreatywnością, która w pracy logopedii jest bardzo potrzebna.

Wykształcenie

Logopedia (w trakcie)
Uniwersytet Śląski w Katowicach

Edukacja Wczesnoszkolna oraz Wychowanie Przedszkolne (w trakcie)
Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego

Komunikacja promocyjna i kryzysowa, specjalność logopedyczna
Uniwersytet Śląski w Katowicach

O specjaliście

Od początku pracuje z najznakomitszymi specjalistami o ogólnopolskiej, a nawet europejskiej renomie i pod ich okiem zgłębia tajniki pracy z małym pacjentem. Pracuje między innymi z prof Katarzyną Węsierską.

Dwukrotnie występowała jako prelegent na Konferencjach Studenckich - Logopedia Młodych z referatami na temat wsparcia dzieci z niepłynnością mówienia oraz o zdalnych konsultacjach.

W ramach swojej współpracy z Uniwersytetem Śląskim współtworzyła postery edukacyjne skierowane do nauczycieli oraz uczniów: "Twój uczeń się jąka - to wyzwanie, ale masz potencjał, by go wesprzeć" oraz "Mobbing. Mów otwarcie o mobbingu! Bądź wsparciem, nie agresorem!". Wchodzi w skład zarządu Koła Naukowego Młodych Logopedów UŚ.

Dyplomy i certyfikaty

W PsychoLogo prowadzi:

Logopeda dziecięcy

Logopeda dziecięcy