Agnieszka Kaczmarczyk

Terapeuta pedagogiczny, Terapeuta Integracji Sensorycznej, oligofrenopedagog

Agnieszka o sobie

Poprzez kontakt z dziećmi sama się rozwijam. Dzieci są niebywale szczere, patrzą na świat z ciekawością i radością odkrywania. Jeżeli tego nie potrafią, to moim zadaniem jest pomóc im stworzyć bezpieczny świat, w którym mogą rozwinąć skrzydła i nabrać wiary w swoje możliwości. Podczas pracy terapeutycznej kieruję się tym, aby dziecko zawsze czuło się akceptowane, zrozumiane. Jestem głęboko przekonana, że nieprawidłowości w zachowaniu mają swoją głębsza przyczynę, nad którą wspólnie staramy się pracować.

Wykształcenie

Edukacja Wczesnoszkolna i Oligofrenopedagogika
Uniwersytet Śląski, studia licencjackie

Edukacja Wczesnoszkolna i Oligofrenopedagogika
Uniwersytet Śląski, studia magisterskie

Integracja sensoryczna
Plus certyfikaty I i II stopnia PTIS

Makaton
Kurs alternatywnej komunikacjia - I stopień

Ruch Rozwijający W. Sherborne
Kurs I stopnia

Sensoplastyka
Kurs I stopnia

Terapia Ręki z diagnozą
Kurs I i II stopnia

Terapia Neurotaktylna
Kurs I stopnia

O specjaliście

Specjalistka ogromną pasją do pracy z dziećmi, ma doświadczenie w kontakcie z podopiecznymi począwszy od żłobka, przez wiek przedszkolny i wczesnoszkolny.

Realizuje się zawodowo udzielając się w akcjach społecznych. Była jednym z głównych organizatorów ubiegłorocznego biegu charytatywnego dla chorej na raka dziewczynki, aktywnie uczestniczy i zachęca do akcji Fundacji Biegamy z Sercem. Aktualnie jest grupie osób aktywnych w przedsięwzięciach i działaniach na rzecz osób niepełnosprawnych Fundacji ING Dzieciom.

W ramach wykonywanego zawodu angażuje się we wspieranie aktywności fizycznej osób niepełnosprawnych. Założyła Klub Olimpiad Specjalnych i regularnie ze swoją drużyną bierze udział takich wydarzeniach.

W PsychoLogo prowadzi:

Integracja sensoryczna

Integracja sensoryczna

Diagnoza integracji sensorycznej

Diagnoza integracji sensorycznej

Terapia integracji sensorycznej

Terapia integracji sensorycznej