Współpraca

[thim-heading primary_heading=”Współpraca” secondary_heading=”Poszukuję specjalistów do współpracy.” heading_style=”layout-2″ tag=”h2″]

Zależy mi na stałym rozwoju i poszerzaniu oferty, którą kieruję do rodzin. Z przyjemnością nawiążę współprace z różnorodnymi specjalistami, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem mogą wesprzeć rodziców lub dzieci w rozwoju a także pracy nad wyzwaniami.

Zależy mi na tym, aby mój zespół tworzyły osoby serdeczne i pozytywne, które w drugim człowieku dostrzegają jego potencjał, zamiast niedostatków i błędów, które popełnia. Jeśli widzisz dla siebie miejsce w PsychoLogo – zapraszam do kontaktu!

Karta rodziny 5+

PsychoLogo jest oficjalnym partnerem programu Rodzina na 5+!

Oznacza to, że wszyscy beneficjenci programu i posiadacze zabrzańskiej karty dużej rodziny mogą skorzystać u nas z rabatu 30% na całą ofertę Psychologo.

[thim-heading primary_heading=”Nasi partnerzy” secondary_heading=”Dowiedź się więcej o naszych aktualnych partnerach” heading_style=”layout-2″ tag=”h2″]
fufuhandmade.pl
Aleksandra Grzebyk szyjąca piękne, wyjątkowe i urokliwe ubranka dla najmłodszych znana jako FuFu handmade. Zwykle na jej ubranka trzeba poczekać – jest rozchwytywana, ma mnóstwo zamówień.
Lokalny Rolnik
Największy w Polsce sklep ze zdrową żywnością. Przez sklep można zamawiać wszelkiego rodzaju towary od lokalnych rolników. Większość produktów ma certyfikat EKO – jedzenie smakuje tak jak dawniej!
koalove.pl

Justyna Dajka – doradca noszenia ClauWi – pomoże doradzić Wam w wyborze chusty/nosidła i wiązania dla Waszego maluszka. Justyna bardzo prężnie prowadzi sklep bebepetit.pl.

dobraemocja.pl
Marta Połomska prowadząca gabinet Dobra Emocja jest autorką książki Nasze Duszki, nad którą PsychoLogo objęło patronat medialny. Idealna do poznania podstawowych emocji rządzących człowiekiem, zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych.
herbadiet.pl

Dorota Machowska jest dietetyczką prowadzącą swój gabinet na terenie Gliwic oraz Zabrza. Doświadczenie w branży żywieniowej oraz farmaceutycznej pozwala jej tworzyć diety, które są skuteczne, a jednocześnie zdrowe. .

dentysta.zabrze.pl
Jeśli szukacie stomatologa i gabinetu przyjaznego dziecku to Ania Szulik jest osobą zdecydowanie godną polecenia. Praktyka Stomatologiczna Uśmiech to idealne miejsce na pierwszą wizytę dziecka u dentysty.
Inka BHP & Ppoż

Agnieszka Szaniawska Szołtysek to specjalistka od pierwszej pomocy dla dzieci. Firma zajmuje się też szkoleniami BHP oraz szkoleniami PPOŻ.

[thim-heading primary_heading=”Piszę dla…” secondary_heading=”Jestem otwarta na współpracę z czasopismami i portalami zajmującymi się tematyką rodzinną.” heading_style=”layout-2″ separator=”” tag=”h2″][thim-brands items=”%5B%7B%22brand_img%22%3A%226524%22%2C%22brand_link%22%3A%22http%3A%2F%2Fmamdziecko.interia.pl%2Fwychowanie%2Fnews-bunt-dwulatka%2CnId%2C2506312%22%7D%2C%7B%22brand_img%22%3A%226518%22%2C%22brand_link%22%3A%22http%3A%2F%2Fczasdzieci.pl%2Fro_artykuly%2Fid%2C9625908.html%22%7D%2C%7B%22brand_img%22%3A%226525%22%2C%22brand_link%22%3A%22http%3A%2F%2Fmemum.pl%2Fjak-madrze-chwalic-dziecko%2F%22%7D%5D” items_visible=”3″ items_tablet=”3″ items_mobile=”3″]
Praca Psycholog

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.