Psycholog

Adriana Rybicka-Klimczyk

Adriana_Rybicka_Klimczyk

W pracy z dzieckiem kieruję się ideą emocjonalnej dostępności, nieoceniania, budowania przymierza i zaufania w relacji terapeuta- dziecko by w tej atmosferze móc oswajać dziecięce lęki i rozwiązywać wewnętrzne konflikty.

Celem mojej pracy terapeutycznej jest nie tylko pomoc dziecku, ale przede wszystkich pomoc rodzicom w empatycznym dostrajaniu się oraz dostrzeżeniu i nazwaniu uczuć dziecka.

Adriana Rybicka-Klimczyk

Psycholog

Wykształcenie

  • Psychologia

    Wydział Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Więcej

O MNIE

Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Feniks w Gliwicach. Specjalizuje się w diagnozie, poradnictwie oraz terapii zaburzeń rozwojowych, poznawczych i emocjonalnych u dzieci i młodzieży. W 2018 roku rozpoczęła całościowe szkolenie z psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Moja

Praca

Prowadzi specjalistyczne diagnozy z zakresu rozwoju psychoruchowego dzieci od urodzenia do drugiego roku życia, intelektu, zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży, diagnozę gotowości szkolnej oraz diagnozę w kierunku całościowych zaburzeń rozwoju.

Na ten moment możliwe terminy spotkań z terapeutą to wtorki w godzinach 11:00-16:00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.