Poznaj nas bliżej

Poradnia PsychoLogo

Trochę o naszej działalności

01

To miejsce powstało z pasji, zaangażowania i chęci podzielenia się swoją wiedzą z innymi. Profesjonalna poradnia psychologiczno logopedyczna na Śląsku zlokalizowana w sercu województwa – Zabrzu, jest otwarta na potrzeby dzieci, ale i opiekujących się nimi dorosłych.

Zapewniamy kompleksową opiekę specjalistów, którzy dysponują fachową wiedzą teoretyczną i praktyczną, ponieważ w tym obszarze liczy się przede wszystkim doświadczenie i umiejętność zastosowania wiedzy w praktyce.

Nasze działania skupione są na kompleksowym wsparciu rodziny w procesie wychowawczym oraz globalnej ocenie rozwoju dziecka – we wszystkich sferach oraz w rodzinie.

Dla dzieci i dorosłych

Mały człowiek ma duże potrzeby, które dorosłym często trudno jest zrozumieć i zaakceptować – jeśli jesteś rodzicem i borykasz się z ogólnie pojętymi problemami wychowawczymi, wątpliwościami, męczą Cię pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi – trafiłeś do dobrego miejsca.

W naszej poradni pomożemy Ci zidentyfikować trudności, które napotykacie w komunikacji ze swoimi dziećmi. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie idealne dla Waszej rodziny, ponieważ wiemy, że każda rodzina jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Naszym priorytetem jest pełne wsparcie – zarówno dzieci, jak i rodziców – w szeroko pojętym rozwoju. Tylko szczęśliwy człowiek jest w stanie budować dobre relacje z bliskimi oraz innymi ludźmi.

02

03

Doświadczenie i indywidualne podejście

W naszej poradni pracują tylko doświadczeni specjaliści. Wiemy, jak wspierać dzieci, rodziców oraz nauczycieli w ich codziennej drodze. Pobudzamy zdolności maluchów, uczymy je kreatywnie myśleć i kształtować charaktery, zaś dorosłym pokazujemy, jak czerpać większą satysfakcję z ról, jakie pełnią w życiu prywatnym oraz zawodowym. Rozumiemy doskonale, że do problemów rodzinnych należy podchodzić w indywidualny sposób.

Zależy nam na tym, aby zadbać o potrzeby i komfort każdego członka rodziny. Właśnie dlatego w dużej mierze skupiamy się na dzieciach, a jednocześnie dużo czasu i zaangażowania poświęcamy również rodzicom, ich zasobom, możliwościom, osiąganiu pełni satysfakcji z bycia mamą i tatą.

Poznaj naszych

Angelika kaźmierczak

Psycholog, logopeda

Adriana Rybicka - Klimczyk

Psycholog

Joanna blacha

Muzykoterapeuta

Iwona Horyniecka

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Ewa Jaśko

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Magdalena Orlińska

Pedagog, logopeda

Judyta Pietras

Terapeuta Integracji Sensorycznej

Co mówią o nas klienci?

Współpracujemy z...

fufuhandmade.pl

FuFuhandmade

Aleksandra Grzebyk szyjąca piękne, wyjątkowe i urokliwe ubranka dla najmłodszych znana jako FuFu handmade. Zwykle na jej ubranka trzeba poczekać – jest rozchwytywana, ma mnóstwo zamówień.
koalove.pl

KoaLOVE

Justyna Dajka – doradca noszenia ClauWi – pomoże doradzić Wam w wyborze chusty/nosidła i wiązania dla Waszego maluszka. Justyna bardzo prężnie prowadzi sklep bebepetit.pl
dobraemocja.pl

Dobra Emocja

Marta Połomska prowadząca gabinet Dobra Emocja jest autorką książki Nasze Duszki, nad którą PsychoLogo objęło patronat medialny. Idealna do poznania podstawowych emocji rządzących człowiekiem, zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych.
dentysta.zabrze.pl

Praktyka Stomatologiczna Uśmiech

Jeśli szukacie stomatologa i gabinetu przyjaznego dziecku to Ania Szulik jest osobą zdecydowanie godną polecenia. Praktyka Stomatologiczna Uśmiech to idealne miejsce na pierwszą wizytę dziecka u dentysty.
Pomyslowi-rodzice

Pomysłowi rodzice

Portal stworzony z myślą o Was by wszystko co związane z dziećmi znaleźć w jednym miejscu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.