Poradnia Psychologo

01

Trochę o naszej działalności

To miejsce powstało z pasji, zaangażowania i chęci podzielenia się swoją wiedzą z innymi. Profesjonalna poradnia psychologiczno logopedyczna na Śląsku zlokalizowana w sercu województwa – Zabrzu, jest otwarta na potrzeby dzieci, ale i opiekujących się nimi dorosłych.

Zapewniamy kompleksową opiekę specjalistów, którzy dysponują fachową wiedzą teoretyczną i praktyczną, ponieważ w tym obszarze liczy się przede wszystkim doświadczenie i umiejętność zastosowania wiedzy w praktyce.

Nasze działania skupione są na kompleksowym wsparciu rodziny w procesie wychowawczym oraz globalnej ocenie rozwoju dziecka – we wszystkich sferach oraz w rodzinie.

02

Dla dzieci i dorosłych

Mały człowiek ma duże potrzeby, które dorosłym często trudno jest zrozumieć i zaakceptować – jeśli jesteś rodzicem i borykasz się z ogólnie pojętymi problemami wychowawczymi, wątpliwościami, męczą Cię pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi – trafiłeś do dobrego miejsca.

W naszej poradni pomożemy Ci zidentyfikować trudności, które napotykacie w komunikacji ze swoimi dziećmi. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie idealne dla Waszej rodziny, ponieważ wiemy, że każda rodzina jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Naszym priorytetem jest pełne wsparcie – zarówno dzieci, jak i rodziców – w szeroko pojętym rozwoju. Tylko szczęśliwy człowiek jest w stanie budować dobre relacje z bliskimi oraz innymi ludźmi.

03

Doświadczenie i indywidualne podejście

W naszej poradni pracują tylko doświadczeni specjaliści. Wiemy, jak wspierać dzieci, rodziców oraz nauczycieli w ich codziennej drodze. Pobudzamy zdolności maluchów, uczymy je kreatywnie myśleć i kształtować charaktery, zaś dorosłym pokazujemy, jak czerpać większą satysfakcję z ról, jakie pełnią w życiu prywatnym oraz zawodowym. Rozumiemy doskonale, że do problemów rodzinnych należy podchodzić w indywidualny sposób.

Zależy nam na tym, aby zadbać o potrzeby i komfort każdego członka rodziny. Właśnie dlatego w dużej mierze skupiamy się na dzieciach, a jednocześnie dużo czasu i zaangażowania poświęcamy również rodzicom, ich zasobom, możliwościom, osiąganiu pełni satysfakcji z bycia mamą i tatą.

Poznaj naszych specjalistów

Angelika Kaźmierczak

Angelika Kaźmierczak

Psycholog, logopeda

Adriana Rybicka-Klimczyk

Adriana Rybicka-Klimczyk

Psycholog

Aurelia Kobylińska

Aurelia Kobylińska

Oligofrenopedagog

Joanna Blacha

Joanna Blacha

Muzykoterapeuta

Marta Połomska

Marta Połomska

Psycholog, psychoterapeuta

Aleksandra Nieć

Aleksandra Nieć

Psycholog, pedagog

Profesjonalne wsparcie rodziny
Pełne zrozumienie
Kompleksowa oferta

Co mówią o nas klienci?

Polecamy organizowane warsztaty i webinary – mega wiedza i profesjonalne zaangażowanie! Jako młodzi rodzice wiele się uczymy, dzięki Angelice na pewno nie przegapimy okienek rozwojowych naszej córeczki i unikniemy wielu niepotrzebnych błędów. Super sprawa! Dzięki.

– Natalia B.

Gorąco polecam warsztaty oraz konsultacje logopedyczne z Psychologo – profesjonalizm oraz przyjazna i ciepła atmosfera, pomagają otworzyć się i zrozumieć siebie i swoje potrzeby. Wiarygodność to dodatkowy plus – jest kobietą, matką i żoną więc wie, o czym większość z nas mówi. Dziękuję!

– Kinga K.

Fantastyczne warsztaty i fantastyczna prowadząca! Warsztaty z komunikacji z uczniami dla SJO SONGIN ENGLISH uważam za strzał w 10! Gorąco polecam dla rodziców i nauczycieli!

– Julia M.

Wspaniałe miejsce dla małych i dużych! PsychoLogo polecam wszystkim rodzinom, które szukają kompetentnych specjalistów, fachowej pomocy i profesjonalnego wsparcia dla swoich dzieci […]

– Sylwia S.

Korzystaliśmy z pomocy Pani psycholog już kilka razy. Zawsze spotkanie odbywało się w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze, wychodziliśmy bogatsi o wiedzę jak pomóc naszym dzieciom i całej rodzinie. Dziękujemy bardzo za wsparcie i serdecznie polecamy.

– Urszula G.

Bardzo profesjonalne i przyjazne miejsce 🙂 Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie, prowadząca jest bardzo życzliwa, zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Wspiera rodziców w wychowaniu dzieci, a dzieci w rozwoju. Dba o dobrostan całej rodziny 🙂

– Dorota W.