O mnie

Angelika Kaźmierczak

Psycholog, Logopeda, Trener

Moja misja

Moja misja

Moja główna działalność skupia się na wsparciu rodziny w procesie wychowawczym. Na budowaniu konstruktywnej, dającej radość i spokój komunikacji. Uczę jej rodziców i nauczycieli, by mogli czerpać większą satysfakcję z ról, jakie pełnią w życiu prywatnym oraz zawodowym. Zależy mi, aby zadbać o potrzeby i komfort każdego członka rodziny, dlatego prócz dziecka, skupiam się w dużej mierze na rodzicach – ich zasobach i poziomie satysfakcji.
Jako logopeda pomagam dzieciom doskonalić wymowę w formie zabawy, angażując podczas zajęć różne zmysły oraz ruch.Rodzice otrzymują ode mnie wsparcie i wskazówki dotyczące kontynuacji pracy w domu.

Moja praca

Moja praca

Kieruję się zasadą złotego środka – łączę w swojej pracy wiedzę płynącą z różnych koncepcji i podejść do wychowania i komunikacji – Wychowania bez Porażek Thomasa Gordona, Rodzicielstwa Bliskości, Self-reg, Porozumienia bez Przemocy (NVC). Szukam drogi, która jest najodpowiedniejsza dla konkretnej rodziny tak, aby jej członkowie czuli się swobodnie.

Pomagam im osiągnąć w komunikacji poziom mistrzowski.
Sama jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Wiem, jak trudne to zdanie. Wiem też, jak wiele może dać radości!

Poradnia

Poradnia

Tworząc poradnię PsychoLogo zależało mi, by wyjść ze swoją ofertą do rodziców i dzieci napotykających na normalne, codzienne trudności i szukających drogi ich rozwiązania. Staramy się tworzyć klimat przyjazny dla każdego, bez względu na wyznawany system wartości, podejście do wychowania lub liczbę problemów, z jakimi się zmaga. Wspólną cechą wszystkich rodzin, z którymi współpracujemy jest to, że chcą pracować nad tym, aby było lepiej.
Mój zespół wspiera rodzinę – zarówno dzieci jak i rodziców - w szeroko pojętym rozwoju.

Wykształcenie

Wykształcenie

Psychologia – studia magisterskie – Uniwersytet Śląski w Katowicach
Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne – licencjat
Logopedia – studia podyplomowe
Trener Edukator Szkoleń – studia podyplomowe
Terapia pedagogiczna – kurs kwalifikacyjny
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców poziom 1 – kurs dla profesjonalistów
Szkoła dla Rodziców i Wychowawców, poziom 2 – Rodzeństwo – kurs dla profesjonalistów
Studium Życia Rodzinnego – kurs kwalifikacyjny