Muzyka dla okruszka

Rozwój poprzez muzykę

Dla kogo przeznaczone są zajęcia?

Muzyka dla okruszka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6. do 36. miesiąca życia wraz z rodzicami.

Wartości tkwiące w muzykowaniu od urodzenia dziecka do wczesnych lat szkolnych są coraz częściej podkreślane przez wielu badaczy zajmujących się rozwojem człowieka. Wcześnie rozpoczęte procesy umuzykalnienia mają ogromne znaczenie dla rozwoju ogólnego dziecka. Muzyka wpływa stymulująco na rozwijanie różnych zdolności, zwłaszcza intelektualnych, manifestujących się w skuteczności rozwiązywania problemów, podejmowaniu ryzyka i kreatywności. Ekspozycja na muzykę w okresie niemowlęcym pozytywnie wpływa też na budowanie inteligencji emocjonalnej. Poza oczywistym wspieraniem rozwoju wrodzonych uzdolnień muzycznych, wczesne muzykowanie rodzica i dziecka wywołuje efekt w dynamicznym rozwoju społecznym kilkumiesięcznego dziecka.

Na zajęciach muzycznych dla najmłodszych skupiamy się przede wszystkim na budowaniu relacji z dzieckiem przy jednoczesnym tworzeniu przyjaznej atmosfery bliskości w otoczeniu dźwięków, melodii, rytmu i harmonii. Aktywności podejmowane w ramach naszych spotkań to przede wszystkim śpiew i inne interakcje wokalne z dzieckiem, którym towarzyszy ruch i dotyk w formie zabaw muzyczno-ruchowych. Państwa pociechy mają okazję poznawać otaczający je świat angażując wszystkie zmysły, z poszanowaniem ich naturalnego rytmu dnia i tempa rozwoju. Podczas zajęć „Muzyki dla Okruszka” znajdzie się zatem czas na karmienie, przewijanie i dużo czułości.

Pojedyncze spotkanie35 PLN
Karnet (4 wejścia)120 PLN

Ważny przez 6 tygodni od daty pierwszych zajęć

Muzyka dla okruszka Muzyka dla okruszka Muzyka dla okruszka Muzyka dla okruszka Muzyka dla okruszka Muzyka dla okruszka

Termin zajęć

Zajęcia odbywają się w piątki o godzinie 17:30.

Zapisy na zajęcia odbywają się przez messengera lub mailowo kontakt@psychologo.pl

Dodatkowe informacje

Prosimy o udział w obuwiu zmiennym lub skarpetkach. Apelujemy o przyprowadzanie na zajęcia dzieci zdrowych. Przypominamy, że wybrany termin można odwołać najpóźniej dzień przed zajęciami. W przeciwnym przypadku wejście przepada.

Kto prowadzi?

Joanna
Blacha
Muzykoterapeuta

trending_flat
Joanna Blacha

Skorzystaj z usługi