Przed Wami wersja próbna wiosennych kart pracy z PsychoLogusiem. Chciałabym, abyście się poznali i mogli przekonać się wraz z Waszymi dziećmi, że nauka i zabawa mogą stale sobie towarzyszyć. Jestem przekonana, że przygotowane przeze mnie zadania sprawią Wam wiele radości oraz spowodują, że maluchy będą prosiły o więcej.

Pobierz "Wiosenne zabawy z Psychologusiem"

Dla tych, którzy chcą lepiej poznać mojego pomocnika - PsychoLogusia - przygotowałam pełną wersję e-booka, składającą się aż z 37 kreatywnych i wszechstronnie rozwijających kart pracy!

Kup pełną wersję Wiosennych zabaw z Psychologusiem!

Autor: Martyna Witecka Darmowe materiały

Zobacz również:

 • Puzzelkowe serce
 • Puzzelkowe serce to narzędzie pozwalające budować samoświadomość dziecka. Pomoc przeznaczona może być do pracy zarówno z młodszymi, jak i starszymi dziećmi.

 • Mój pierwszy kalendarz
 • E-book „Mój pierwszy kalendarz” został stworzony z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci. Orientacja w czasie to zagadnienie sprawiające trudność maluchom w różnym wieku. Najskuteczniejszym i zarazem najlepszym sposobem na naukę jest osobiste doświadczenie.

 • Jesień z Psychologusiem
 • Przed Wami wersja próbna jesiennych kart pracy. Chciałabym, abyście się poznali i mogli przekonać się wraz z Waszymi dziećmi, że nauka i zabawa mogą stale sobie towarzyszyć. A może wiecie to już, bo korzystaliście z naszych wiosennych materiałów? Jestem przekonana, że przygotowane przeze mnie zadania sprawią Wam wiele radości oraz spowodują, że maluchy będą prosiły o więcej.

  Autor tekstu

  martyna-witecka.jpg

  Martyna Witecka
  terapeuta SI, trener TUS

  Kategorie