Przed Wami wersja próbna jesiennych kart pracy. Chciałabym, abyście się poznali i mogli przekonać się wraz z Waszymi dziećmi, że nauka i zabawa mogą stale sobie towarzyszyć. A może wiecie to już, bo korzystaliście z naszych wiosennych materiałów? Jestem przekonana, że przygotowane przeze mnie zadania sprawią Wam wiele radości oraz spowodują, że maluchy będą prosiły o więcej.

Pobierz "Jesień z Psychologusiem"

Dla tych, którzy chcą lepiej poznać mojego pomocnika - PsychoLogusia - przygotowałam pełną wersję e-booka, składającą się z wielu stron kreatywnych i wszechstronnie rozwijających kart pracy! Przygotowane przeze mnie aktywności są skierowane dla dzieci w wieku od 4-7 lat. Zadania w nich zawarte zaplanowałam w taki sposób, aby nie tylko konstruktywnie zajmowały czas. Bardzo zależało mi, aby część aktywności umożliwiła pracę na konkretach i możliwości doświadczania. Wiele zabaw i zadań znajdujących się w e-booku konstruowałam w ten sposób, aby po wydrukowaniu mogły Wam służyć wielokrotnie. Sprawdźcie sami!

Kup pełną wersję Jesieni z Psychologusiem!

Autor: Martyna Witecka Darmowe materiały

Zobacz również:

 • Paluszkowa zabawa
 • Pakiet „Zabawy paluszkowe” to zestaw plansz, dzięki którym przy wykorzystaniu farb możesz zapewnić dziecku dobrą zabawę oraz pracę nad jego motoryką małą. Dodatkowo wspierasz obustronną koordynację, koncentrację uwagi, koordynację wzorkowo – ruchową, precyzję ruchów i izolację palców. Dzięki tym ćwiczeniom, dziecko doznaje także dotykowych wrażeń sensorycznych.

 • Rączka pracuje
 • Zestaw grafomotoryczny "Rączka pracuje" zawiera 8 kart do rysowania po śladzie. Od prostych linii do kształtów.

 • Kwiatek dla Mamy
 • Jak powiedzieć mamie to, co skrywamy w sercu i o czym nie mamy czasami okazji porozmawiać? Jak przekazać mamie coś cenniejszego, niż kwiaty? Jak sprawić jej najpiękninejszy prezent w postaci wdzięczności, miłości, ponadczasowych wspomnień? Przy pomocy naszej karty Kwiatek dla Mamy!

  Autor tekstu

  martyna-witecka.jpg

  Martyna Witecka
  terapeuta SI, trener TUS

  Kategorie