Często w natłoku życia codziennego, poszukujemy narzędzi, które ułatwią nam organizację domową. Dlatego właśnie, postanowiłam stworzyć listę zakupów i plan posiłków, których pierwowzór już od dłuższego czasu funkcjonuje w moim gospodarstwie domowym. W niezbędniku znajdziecie Państwo planer posiłków oraz dwie wersje listy zakupów, którą możecie wybrać zgodnie z Waszymi preferencjami. Jedna z nich, to tradycyjna lista, druga daje Wam możliwość podziału na kategorie produktów. Wybrane strony niezbędnika można wydrukować, zalaminować i uzupełniać pisakiem suchościeralnym. Będą mogły Wam wtedy wielokrotnie służyć. Listę zakupów możecie zabarać ze sobą do sklepu lub zrobić jej zdjęcie tuż przed wyjściem. Powodzenia!

Pobierz Domowy Niezbędnik

Autor: Martyna Witecka Darmowe materiały

Zobacz również:

 • Puzzelkowe serce
 • Puzzelkowe serce to narzędzie pozwalające budować samoświadomość dziecka. Pomoc przeznaczona może być do pracy zarówno z młodszymi, jak i starszymi dziećmi.

 • Mój pierwszy kalendarz
 • E-book „Mój pierwszy kalendarz” został stworzony z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci. Orientacja w czasie to zagadnienie sprawiające trudność maluchom w różnym wieku. Najskuteczniejszym i zarazem najlepszym sposobem na naukę jest osobiste doświadczenie.

 • Wiosenne zabawy z Psychologusiem
 • Przed Wami wersja próbna wiosennych kart pracy z PsychoLogusiem. Chciałabym, abyście się poznali i mogli przekonać się wraz z Waszymi dziećmi, że nauka i zabawa mogą stale sobie towarzyszyć. Jestem przekonana, że przygotowane przeze mnie zadania sprawią Wam wiele radości oraz spowodują, że maluchy będą prosiły o więcej.

  Autor tekstu

  martyna-witecka.jpg

  Martyna Witecka
  terapeuta SI, trener TUS

  Kategorie