PSYCHOLOG | LOGOPEDA

Profesjonalne wsparcie rodziny
Wspólna droga ku bliższym relacjom

Oferta Psychologo

PsychoLogo to poradnia psychologiczna oraz logopedyczna dla dzieci zlokalizowana w Zabrzu. Posiadamy szeroką ofertę skierowaną zarówno dla tych najmłodszych, jak i dla ich rodziców.

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Oferta przeznaczona dla rodziców, którzy napotykają trudności w wychowaniu dziecka lub mają wątpliwości spowodowane zachowaniem swojej pociechy. Celem konsultacji psychologicznych jest poprawienie relacji w rodzinie poprzez wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

LOGOPEDA DZIECIĘCY

Oferta skierowana dla rodziców, którzy są zaniepokojeni rozwojem mowy u swojego dziecka. W przypadku, gdy mowa dziecka jest niewyraźna, niepłynna lub gdy ktoś z otoczenia zauważył wadę wymowy, warto umówić się na konsultacje logopedyczną.

TERAPEUTA DZIECIĘCY

Terapeuta dziecięcy prowadzi specjalistyczne diagnozy z zakresu rozwoju psychoruchowego dzieci od urodzenia do drugiego roku życia, intelektu, zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży, diagnozę gotowości szkolnej oraz diagnozę w kierunku całościowych zaburzeń rozwoju. W ofercie: konsultacja, terapia psychologiczna oraz pakiety diagnostyczne.

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Szczęśliwe dziecko to prawdziwy cud. Dlatego proponujemy zajęcia, na których dzieci jednocześnie bawią się i rozwijają. W ofercie: Kreatywna Matematyka – zajęcia rozwijające kreatywność oraz logiczne myślenie, oraz Muzyka Dla Malucha – zajęcia rozwijające wrażliwość muzyczną i kształtujące sferę uczuć.

O nas

Czyli poznaj nas, jak tylko się da!

Wiadomym faktem jest, że nasze dzieci to nasz największy skarb. Jeśli pojawia się jakiś problem wychowawczy lub dostrzeżemy zachowanie, które nas zaniepokoi, a w dodatku trwa ono dosyć długo,budzi się w nas potrzeba pomocy. Chcemy pomóc zarówno dziecku –  żeby nic złego go nie spotkało, jak i samym sobie – żeby rodzicielstwo było łatwiejsze.
Bywa czasami tak, że po pomoc musimy zwrócić się do osób trzecich. Wtedy z pomocą może przyjść psycholog, który być może skutecznie doradzi, w jaki sposób prawidłowo podejść do dziecka.
Jak jednak sprawdzić, czy psycholog, do którego się zgłaszamy jest tym właściwym? Oczywiście należy go jak najbliżej poznać! Dlatego czytaj do woli, dzwoń i pytaj – dowiedź się wszystkiego, czego potrzebujesz o PsychoLogo!

400+ GODZIN TERAPII

Na których pomogliśmy rozwiązać problem wielu dzieci.

300+ GODZIN WARSZTATÓW

Podczas których szkoliło się mnóstwo rodziców.

500+ GODZIN KONSULTACJI

W miłej atmosferze, pełnych rad przydatnych w codziennym życiu.

Zajęcia i podopieczni PsychoLogo

Każde miłe słowo, które otrzymujemy od rodziców i nauczycieli, każdy uśmiech dziecka jest dla nas powodem do dumy i dowodem na sens naszej pracy.

Nasi partnerzy

Poznaj firmy, z którymi współpracujemy.

dentysta.zabrze.pl
dobraemocja.pl
koalove.pl
Lokalny Rolnik
fufuhandmade.pl
herbadiet.pl
Inka BHP & Ppoż

Wspieramy rodziny

Nasze działania skupione są na wsparciu rodziny
w procesie wychowawczym.

Masz pytania?