PSYCHOLOG | LOGOPEDA

Profesjonalne wsparcie rodziny
Wspólna droga ku bliższym relacjom

Oferta Psychologo

PsychoLogo to poradnia psychologiczna oraz logopedyczna dla dzieci zlokalizowana w Zabrzu. Posiadamy szeroką ofertę skierowaną zarówno dla tych najmłodszych, jak i dla ich rodziców.

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Oferta przeznaczona dla rodziców, którzy napotykają trudności w wychowaniu dziecka lub mają wątpliwości spowodowane zachowaniem swojej pociechy. Celem konsultacji psychologicznych jest poprawienie relacji w rodzinie poprzez wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

LOGOPEDA DZIECIĘCY

Oferta skierowana dla rodziców, którzy są zaniepokojeni rozwojem mowy u swojego dziecka. W przypadku, gdy mowa dziecka jest niewyraźna, niepłynna lub gdy ktoś z otoczenia zauważył wadę wymowy, warto umówić się na konsultacje logopedyczną.

WARSZTATY DLA RODZICÓW

Oferta przeznaczona dla rodziców, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie oraz swoje dzieci. Aktualnie istnieje możliwość wzięcia udziału w kursie Rodzic Mistrzem Komunikacji. Wkrótce będzie też dostępny kurs Rodzeństwo Bez Rywalizacji dostępny dla absolwentów kursu RMK.

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Szczęśliwe dziecko to prawdziwy cud. Dlatego proponujemy zajęcia, na których dzieci jednocześnie bawią się i rozwijają. W ofercie: Kreatywna Matematyka – zajęcia rozwijające kreatywność oraz logiczne myślenie, oraz Muzyka Dla Malucha – zajęcia rozwijające wrażliwość muzyczną i kształtujące sferę uczuć.

O nas

Czyli poznaj nas, jak tylko się da!

Wiadomym faktem jest, że nasze dzieci to nasz największy skarb. Jeśli pojawia się jakiś problem wychowawczy lub dostrzeżemy zachowanie, które nas zaniepokoi, a w dodatku trwa ono dosyć długo,budzi się w nas potrzeba pomocy. Chcemy pomóc zarówno dziecku –  żeby nic złego go nie spotkało, jak i samym sobie – żeby rodzicielstwo było łatwiejsze.
Bywa czasami tak, że po pomoc musimy zwrócić się do osób trzecich. Wtedy z pomocą może przyjść psycholog, który być może skutecznie doradzi, w jaki sposób prawidłowo podejść do dziecka.
Jak jednak sprawdzić, czy psycholog, do którego się zgłaszamy jest tym właściwym? Oczywiście należy go jak najbliżej poznać! Dlatego czytaj do woli, dzwoń i pytaj – dowiedź się wszystkiego, czego potrzebujesz o PsychoLogo!

Darmowe webinarium

Zobacz darmowe webinarium

Nie udało Ci się zobaczyć webinarium na żywo? Żaden problem! Zapisz się do naszego newslettera i obejrzyj webinarium Bycie mamą jest trudne zupełnie za darmo!

400+ GODZIN TERAPII

Na których pomogliśmy rozwiązać problem wielu dzieci.

300+ GODZIN WARSZTATÓW

Podczas których szkoliło się mnóstwo rodziców.

500+ GODZIN KONSULTACJI

W miłej atmosferze, pełnych rad przydatnych w codziennym życiu.

Nie tylko psycholog i logopeda

Dzięki Psychologo możesz się teraz zdrowo odżywiać!

Zamów jedzenie u Lokalnego Rolnika i odbierz je w naszym gabinecie w każdy czwartek pomiędzy godziną 17 a 19.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Kliknij w przycisk poniżej!

Zajęcia i podopieczni PsychoLogo

Każde miłe słowo, które otrzymujemy od rodziców i nauczycieli, każdy uśmiech dziecka jest dla nas powodem do dumy i dowodem na sens naszej pracy.

Nasi partnerzy

Poznaj firmy, z którymi współpracujemy.

dentysta.zabrze.pl
dobraemocja.pl
koalove.pl
Lokalny Rolnik
fufuhandmade.pl
herbadiet.pl
Inka BHP & Ppoż

Wspieramy rodziny

Nasze działania skupione są na wsparciu rodziny
w procesie wychowawczym.

Masz pytania?